Kūno priežiūros ir higienos reikmenys

  Muilas Bobas vaikiškas 100g

€0.49

Malonaus kvapo kosmetinis pienelis gerai nuvalo makiažą ir nešvarumus, drėkina bei švelnina veido odą. Ramunėlių ekstraktas ir levandų aliejus padeda nuraminti sudirgusią odą, o kviečių gemalų aliejus yra natūralus vitamino E šaltinis. Tinka visų tipų odai naudoti kasdien. 
Naudojimas
Nedideliu kiekiu pienelio valykite veidą bei kaklą. Pienelio likučius pašalinkite vandeniu arba toniku.

€3.29

Kondicionierius skirtas dažytiems ir sruogelėmis dažytiems plaukams. Šios priemonės suteikia 7 savaičių apsaugą ir iki 85 % daugiau plaukų spindesio. Apsaugo plauko pluoštą nuo kenksmingo išorės poveikio, o sudėtyje esantys UVB/UVA spindulių filtrai išryškina spalvą.
NAUDOJIMAS: tepkite ant drėgnų, šampūnu išplautų plaukų nuo vidurio iki galiukų, pamasažuokite ir nuplaukite. Esant kontaktui su akimis nedelsdami skalaukite jas vandeniu.

€3.49

Sensodyne Whitening 75ml - švelniai dantis balinanti dantų pasta. Valant dantis du kartus per dieną, dantų pasta padeda pašalinti dėmes, atkurti natūralų dantų baltumą, užtikrinti jautrių dantų apsaugą, pašalinti dantų apnašas virš dantenų ir apsaugoti nuo ėduonies.  

€4.39

Kremas MARGARITA, drėkinamasis su natūraliomis išrūgomis, 50 ml

€3.19

„Old Spice Whitewater“ kvapas yra itin gaivus. Taigi, griebkite „Old Spice“ dušo želę šiandien ir įrodykite, kad šis gaivinantis aromatas yra trūkstama grandis vyriškumo lygtyje.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Nenaudoti jautriai ir pažeistai odai. Atsiradus išbėrimui - nutraukti naudojimą.
€3.99

Balinamoji dantų pasta efektyviai valo apnašas bei suteikia ypatingos gaivos pojūtį.

Dantų pasta su juodąja anglimi ir „Teavigo™“ sukurta naujovių ir netradicinių sprendimų ieškantiems žmonėms. Pažangus komponentas – žaliosios arbatos veiklioji medžiaga „Teavigo™“ padeda naikinti ėduonį sukeliančias bakterijas ir palaikyti sveiką burnos mikroflorą.

€2.99

Jūs ir jūsų oda nusipelnote jaustis patogiai ir gražiai kiekvieną mėnesio dieną. „Naturella Ultra Normal Camomile“ higieniniai paketai su sparneliais, padedančiais paketui saugiai likti vietoje, pasirūpina švelnumu ir papildoma jūsų intymių vietų odos apsauga vidutinio gausumo ir gausaus kraujavimo dienomis. Tai yra vieninteliai moterų higienos produktai su „Dermacrem“ – unikaliu odą apsaugančiu sausuoju losjonu, padedančiu išvengti odos sudirginimo (įrodyta kliniškai). Šie ramunėlių aromato „Naturella Ultra Normal“ higieniniai paketai yra 2 mm storio, su išskirtine gėlės formos sugėrimo sistema (štai kur gėlių galia), kurios ypač gerai sugeriantys želės perlai paskirsto skystį ir pašalina jį nuo odos, kad jaustumėtės sausai ir patogiai. „Naturella“ paketai per mėnesines suteikia jums reikiamą papildomą apsaugą su tokiu švelnumu ir rūpesčiu, kuriuo jūsų oda gali pasitikėti. • Rūpinasi jūsų oda, patvirtinta dermatologų • Sudėtyje yra raminamojo „Dermacrem“, kuris padengia odą plonu apsauginiu sluoksniu ir apsaugo nuo sudirginimo • Ypač švelnus viršutinis sluoksnis su išskirtine sugėrimo sistema, saugančia nuo pratekėjimo • Higieniniai paketai su lengvu ramunėlių įkvėptu aromatu • 2 mm storis užtikrina patogumą ir nepastebimumą.

€2.17

Kad ir kokie rūpesčiai jus užkluptų, „Always Ultra“ jumis pasirūpins. „Always Ultra Normal Plus“ higieniniai paketai su sparneliais siūlo patikimą „Always“ apimtį ir iki 100 % apsaugą nuo pratekėjimo. „Always Ultra“ turi skystį užrakinančią ir nepratekančią želė. Ši želė įtraukia skystį į vidų ir užkerta kelią pratekėjimui. Taip pat paketai turi kvapą neutralizuojančią technologiją, kuri blokuoja, o ne tik maskuoja kvapus. Nors „Always Ultra“ paketai yra 3 mm plonumo, jie suteikia iki 100 % apsaugą nuo pratekėjimo ir patogumo jausmą dėl geriausios „Always“ apsaugos nuo pratekėjimo mėnesinių metu.

€2.69

Visos moterys yra skirtingos, todėl „Always Ultra Long“ su sparneliais (2 dydžio) suteikia 100 % apsaugą, tinkamą jūsų unikalioms formoms ir tekėjimo gausumui. Puikiai tinka negausioms mėnesinėms, dėvint L dydžio kelnaites, vidutinio gausumo mėnesinėms, dėvint M ar L dydžio kelnaites, arba gausioms mėnesinėms, dėvint S dydžio kelnaites. Higieniniai paketai „Always Ultra“ yra su „SecureGuard“ kontūrais ir skystį sulaikančia žele (kuri negali tekėti), įtraukiančia skystį ir apsaugančia nuo pratekėjimo. Taip pat pritaikyta nemalonų kvapą neutralizuojanti technologija, kuri ne tiesiog užmaskuoja kvapus, bet juos užrakina. Nors higieniniai paketai „Always Ultra“ yra vos 3 mm storio, jie suteikia išskirtinį komforto jausmą ir apsaugą per mėnesines. Perrašykite taisykles su „Always MyFit“ – gaukite savo formoms ir tekėjimo gausumui tinkamą apsaugą nuo pratekėjimo. Išbandykite „Always Ultra Secure Night“ (4 dydžio) – geriausius „Always Ultra“ higieninius paketus apsaugai naktį.

€2.69
Rašyk
Skambink