Buitinės chemijos prekės

Audinių minkštiklis, aktyviai kovojantis su trimis audinių nusidėvėjimo požymiais. Speciali ANTI-AGE3 technologija stabdo audinių išsitampymą, išblukimą ir pasidengimą burbuliukais. Nuolat naudojant šią priemonę, rūbus ir kitus skalbinius ilgiau išlaikysite it naujus, o skalbiant jau nešiojimo požymių turinčius drabužius, akivaizdžiai pastebėsite jų būklės pagerėjimą. Minkštiklis suteikia malonų pavasario gėlių ir tujų aromatą, išliekantį dienos eigoje.
NAUDOJIMAS: prieš pradėdami skalbti, į skalbyklės specialiai tam skirtą skyrelį įpilkite audinių minkštiklio LENOR. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.v

€2.49

Indų ploviklis, skirtas plauti rankomis. Pašalina riebalus, maisto likučius ir pridegusį maistą. Net jeigu Jūsų rankų oda labai sausa ir jautri, ploviklis puikiai toleruojamas dėl „Balsam“ formulės, pH neutralus.

€1.16

Skalbimo priemonės „Persil Duo Caps“ su gilaus valymo technologija sudėtyje yra unikalus aktyviųjų medžiagų junginys, kuris veikia net sunkiai įveikiamas dėmes. Priemonė įsiskverbia į audinio pluoštus taip giliai, kad net mažiausios dėmių molekulės yra iškeliamos į paviršių, o skalbiniai išskalbiami tobulai be jokių dėmių ir išlieka ryškūs. Mėgaukitės tobula švara ir ilgai išliekančia „Persil“  gaiva, kuri jums taip patinka.

€3.90
„Ariel Color“ Skalbimo Milteliai, 1,5 kg, 20 Skalb. 
€5.45
„Ariel Mountain Spring“ Skalbimo Milteliai, 1,5 kg, 20 Skalb. 
€5.45

Skalbimo milteliai"Bonux"ColorPure Magnolia 4sk. 300g

€1.09
„Ariel Color & Style 3in1“ skalbimo kapsulės, 14 vnt.
€5.45
„Lenor Spring Awakening“ audinių minkštiklis, 930ml
€2.49

CALGON 500 g /Vandens minkštiklis automatinėms skalbimo mašinoms

SAUGO NUO KALKIŲ NUOSĖDŲ + NEŠVARUMŲ + NEMALONIŲ KVAPŲ
€4.49

Skalbiamasis muilas "Ūkiškas", 175g

€0.54
Kapsulę sudaro: milteliai, kurių mirkymo ir plovimo galia įveikia net pridžiūvusius maisto likučius; skystas „Powerball“, kuris suteikia indams akinamą spindesį; gelis, kuris nuplauna net sunkiausiai įveikiamus nešvarumus
€5.19
„Fairy Lemon“ indų ploviklis su citrinų aromatu, 450 ml
€0.95
Rašyk
Skambink