Ne maisto prekės

 Kepimo popierius "Stella" 0.38x8m

€1.79

  Maistinė plėvelė "Vigo" 20m

€0.48

  Muilas Bobas vaikiškas 100g

€0.49
Drėgnas kačių ėdalas
€1.73

Malonaus kvapo kosmetinis pienelis gerai nuvalo makiažą ir nešvarumus, drėkina bei švelnina veido odą. Ramunėlių ekstraktas ir levandų aliejus padeda nuraminti sudirgusią odą, o kviečių gemalų aliejus yra natūralus vitamino E šaltinis. Tinka visų tipų odai naudoti kasdien. 
Naudojimas
Nedideliu kiekiu pienelio valykite veidą bei kaklą. Pienelio likučius pašalinkite vandeniu arba toniku.

€3.29

 Popier.rankšluosčiai"Grite Blossom"2vnt.

€1.39

Audinių minkštiklis, aktyviai kovojantis su trimis audinių nusidėvėjimo požymiais. Speciali ANTI-AGE3 technologija stabdo audinių išsitampymą, išblukimą ir pasidengimą burbuliukais. Nuolat naudojant šią priemonę, rūbus ir kitus skalbinius ilgiau išlaikysite it naujus, o skalbiant jau nešiojimo požymių turinčius drabužius, akivaizdžiai pastebėsite jų būklės pagerėjimą. Minkštiklis suteikia malonų pavasario gėlių ir tujų aromatą, išliekantį dienos eigoje.
NAUDOJIMAS: prieš pradėdami skalbti, į skalbyklės specialiai tam skirtą skyrelį įpilkite audinių minkštiklio LENOR. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.v

€2.49

Kondicionierius skirtas dažytiems ir sruogelėmis dažytiems plaukams. Šios priemonės suteikia 7 savaičių apsaugą ir iki 85 % daugiau plaukų spindesio. Apsaugo plauko pluoštą nuo kenksmingo išorės poveikio, o sudėtyje esantys UVB/UVA spindulių filtrai išryškina spalvą.
NAUDOJIMAS: tepkite ant drėgnų, šampūnu išplautų plaukų nuo vidurio iki galiukų, pamasažuokite ir nuplaukite. Esant kontaktui su akimis nedelsdami skalaukite jas vandeniu.

€3.49

Sensodyne Whitening 75ml - švelniai dantis balinanti dantų pasta. Valant dantis du kartus per dieną, dantų pasta padeda pašalinti dėmes, atkurti natūralų dantų baltumą, užtikrinti jautrių dantų apsaugą, pašalinti dantų apnašas virš dantenų ir apsaugoti nuo ėduonies.  

€4.39
Rašyk
Skambink