Duona

Sudedamosios dalys : ruginiai miltai, vanduo, kvietiniai miltai, cukrus, joduotoji druska, kmynai, k..
€1.25

Aukso spalvos kvietinė duona tiks ir sumuštiniams, ir prie sriubos, ir kam tik sugalvosite. Malonios tekstūros, drėgna, bet tuo pačiu tokia lengva, ši plikyta duona užburs savo svaigiu aromatu.

€1.09

Plikytos duonos kvapas ir skonis retą palieka abejingą. Užtepkite truputį sviesto, uždėkite riekelę sūrio ir pusiau perpjautč vyšninį pomidoriuką, vos vos pabarstykite pipirais - paprasta, bet labai gardu.

€1.19

Ypatinga duona, kepama vien tik iš ruginių miltų. Iš močiučių perėmėme senąsias duonos kepimo technologijas, todėl „Senolių“ duona ilgai išlieka šviežia ir nepakartojamai skani.

Duona formuojama rankiniu būdu, todėl kiekvienas kepalas – išskirtinis, pagamintas su ypatingu prisilietimu.

Beje, ar žinojote, kad šios duonos skonis skiriasi priklausomai nuo to, kokio storio riekę atpjausite? Būtinai išbandykite!

€1.14
Sudedamosios dalys: ruginiai miltai, vanduo, kvietiniai miltai, saulėgrąžų sėklos (12,9%), cukrus, j..
€1.25

Ajerų duona - ant ajerų lapų kepama senovinės formos tamsi duona išsiskiria karališkai švelniu saldoku skoniu, kuris persipina su ryškiu ruginio salyklo aromatu.

€1.09

Tamsi duona Rygos 600 gr, pjaustyta riekutėmis, apvalios formos

€1.05

Viena populiariausių "Biržų duonos" duonų, kurios skonį ir kokybę jau daugelį metų vertina Lietuvos šeimininkės.

Šviesi, drėgna, aromatinga, ši plikyta duona puikiai tinka ir sumuštiniams, ir prie sriubos, ir prie garuojančio troškinio.

€1.19

Ypatinga duona, kepama vien tik iš ruginių miltų. Iš močiučių perėmėme senąsias duonos kepimo technologijas, todėl „Senolių“ duona ilgai išlieka šviežia ir nepakartojamai skani. Duona formuojama rankiniu būdu, todėl kiekvienas kepalas – išskirtinis, pagamintas su ypatingu prisilietimu. Beje, ar žinojote, kad šios duonos skonis skiriasi priklausomai nuo to, kokio storio riekę atpjausite? Būtinai išbandykite!

€2.04
Sudedamosios dalys: ruginiai miltai, vanduo, kvietiniai miltai, cukrus, bulvių dribsniai, rugių saly..
€1.29

Tamsi duona Aldutės 900 gr, pjaustyta riekutėmis, apvalios formos

€1.39

Tamsi duona Rašė 700 gr, pjaustyta riekutėmis.

€0.75
Rašyk
Skambink