Kita

Bulvių krakmolas "Aloja Starkelsen" 400g

€0.60

Spanguolių kisielius "Klingai", 250 g

€0.58

Maistinė soda. Sumaišyta su grietine, kefyru, citrinų sultimis ar kita rūgšties turinčia medžiaga, naudojama kepiniuose kaip kildinamoji medžiaga.

€0.48
Presuotos šviežios kepimo mielės.
€0.24

Želatina "Klingai" 100g

€1.30

Aviečių skonio sirupas su cukrumi ir saldikliu.

Naudojimas: sirupą skiesti su vandeniu, santykiu 1:10.

€0.52

Užtepėlė KĖDAINIŲ Kietojo sūrio su česnakais ̶ pagardinta aukštos kokybės kietuoju sūriu ir česnakais. Tinka užkandžiams pagardinti, kaip užtepas ant įvairių duonos gaminių.

€1.69

Sezamų sėklos yra puikus maistinių baltymų šaltinis, kuriame gausu aukštos kokybės amino rūgščių, sudarančių iki 20 proc. visų sėklose esančių medžiagų. Baltymai svarbūs normaliai kaulų būklei palaikyti ir padeda užauginti bei išsaugoti raumenų masę. Šias sėklas ypač pamėgę vegetarai.

€0.79

Smulkinti linų sėmenys "OLD MILLER".

€1.42
Šokoladinis lazdynų riešutų kremas NUTELLA
€4.99

Žemės riešutų kremas – tai skanėstas, kuris buvo sukurtas 1890 m. Amerikoje kaip mėsos baltymų pakaitalas. Šis, amerikiečių pamėgtas ir Europoje populiarėjantis užkandis gaminamas iš smulkiai sutrintų žemės riešutų. Saldainių fabrikas „Rūta“ siūlo saldžiai sūraus skonio žemės riešutų kremą. Jis lengvai tepamas, karamelės spalvos, laikomas kambario temperatūroje. Šis gaminys puikiai dera su vaisiais, daržovėmis, tinka įvairių valgių ar desertų pagardinimui.

€2.39

„Orbit Sweetmint“ – becukrė mėtų skonio kramtomoji guma su saldikliais.

€0.55
Rašyk
Skambink