Kava, kakava ir arbata

Aprašymas Aromatizuota žalioji arbata LIPTON su citrinų žievelėmis

€1.69

Aprašymas Vaisinė arbata Loyd su avietėmis ir braškėmis - tai stipraus aromato arbata, pagaminta iš aukščiausios kokybės žaliavų bei supakuota piramidės formos maišeliuose. Pakuotėje - 20 vnt.

€1.89

Aprašymas Ceilono plantacijose auginta, rankomis skinta, tradiciniais būdais apdorota, stipri juodoji arbata „Dilmah Premium“.

€1.68

Aprašymas Kvapni ir sodraus skonio juodoji arbata GREENFIELD Golden Ceylon, pagaminta iš; aukštos kokybės Ceilono juodosios arbatos. Pakuotėje - 25 vnt.

€1.98

Aprašymas KRUGER MIX FIX - gardi tirpi kakava, kurią galima tirpinti tiek karštame, tiek šaltame piene. 375 g. kakavos užtenka vidutiniškai 25 stiklinėms gėrimo.

€2.14

Aprašymas Švelnus ir subalansuotas NESCAFÉ 3in1 Classic kavos gėrimas - puikus Jūsų pasirinkimas gerai dienos pradžiai. Patogi pakuotė, skirta vienam puodeliui,  visada gali būti su jumis. Mėgaukitės kavos gėrimu bet kada, kad ir kur bebūtumėte.

€1.99

Aprašymas Malta vidutiniškai skrudinta kava AROMA GOLD IN-CUP švelnaus, malonaus skonio su lengva rūgštele ir charakteringu sodriu aromatu. Šią kavą labai patogu plikyti tiosiog puodelyje. Dėl ypač smulkaus malimo stipriau pasklinda sodrus aromatas ir skonis, tirščiai greičiau nusėda puodelio dugne. Ji bus paruošta, vos užplikius karštu vandeniu. Gaminama iš Centrinėje Afrikoje, Pietų Amerikoje ir Azijoje auginamų kavos pupelių, naudojant modernias technologijas ir išsaugant klasikines kavos skonio ypatybes. PAPILDOMA INFORMACIJA Supakuota naudojant apsaugines dujas. Skrudinimo lygis - 3.

€5.85

Aprašymas Lavazza Club subtilaus skonio, jaudinančio kvapo, patiems reikliausiems vartotojams skirta kava.

€5.69

Aprašymas Malta kava PAULIG CLASSIC – tai išskirtinis kavos pupelių mišinys, paskrudintas iš aukščiausios kokybės Pietų Amerikos arabikos pupelių. Jis pasižymi harmoningu ir ilgai išliekančiu skoniu, kuriame galite pajusti malonų riešutų aromatą, išbaigiantį pasimėgavimo kava akimirką. Tinka juodai kavai ir kavos gėrimams su pienu.

€5.15

Aprašymas Jacobs Kronung kava, pagaminta iš kruopščiai atrinktų ir rūpestingai paskrudintų kavos pupelių.

€4.99

Aprašymas Tirpioji kava išdžiovinta šaldant AROMA GOLD.

€3.99

Aprašymas Tirpi kava Indian Instant Coffee, pagaminta iš geriausių indiškos kavos pupelių.

€2.19
Rašyk
Skambink