Aliejus ir actas

„Obelių“ rapsų aliejus, gaminamas iš pirmojo spaudimo rapsų aliejaus. Tinka įvairių salotų, mėsos, žuvų, daržovių patiekalams pagardinti, rekomenduojamas kepti ir virti.

€2.75
Sudedamosios dalys: 100% rafinuotas saulėgrąžų aliejus. LAIKYMO SĄLYGOS Laikyti sausoje, vėsioje ..
€2.75

Ypač tyras alyvuogių aliejus, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių mechaniniu būdu.

€5.99

Balzaminis vyno actas - tai unikalus actas, gaminamas natūralios fermentacijos būdu iš baltojo vyno acto ir virintos vynuogių misos. Šis actas turi išskirtinai turtingą, kupiną švelnumo, lengvai saldžiarūgštį skonį ir kvapą. Balzaminis actas - tai puikus priedas pagardinti salotas, sriubas, žuvies bei mėsos marinatus. Jis suteikia naujų skonio atspalvių sūriui, omletui arba net desertams.

€1.19
Ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas kokosų aliejus. Be glitimo, be laktozės, tyras, malonaus skonio ir kvapo. Tinka kaitinti itin aukštoje temperatūroje, neišsiskiriant kancerogenams. Rekomenduojamas gaminant saldžius patiekalus (blynus, pyragus, desertus), tačiau galima gaminti ir mėsos patiekalus.
€9.99

Obuolių actas yra malonaus skonio ir puikaus aromato, todėl plačiai naudojamas kulinarijoje, maistui konservuoti ir pagardinti.

€1.13
Sudedamosios dalys: nerafinuotas saulėgrąžų aliejus Laikymo informacija Mažiausia leistina lai..
€2.75
Sudedamosios dalys: aliejus, sudarytas tik iš aliejų, gautų apdorojant  po alyvuogių ali..
€3.69

Pirmo šaltojo spaudimo rafinuotas saulėgrąžų aliejus NATURA.

€2.68
Sudedamosios dalys: 100% rafinuotas saulėgrąžų aliejus. LAIKYMO SĄLYGOS Laikyti sausoje, vėsioje v..
€4.39
Sudedamosios dalys 100 % rafinuotas rapsų aliejus. LAIKYMO SĄLYGOS Laikyti sausoje, vėsioje..
€2.19

Rafinuotas saulėgrąžų aliejus „Vilnius“ tai - natūralaus, švelnaus skonio aliejus. Tinka įvairioms salotoms gaminti. Naudojams kepti neaukštoje temperatūroje.

€2.89
Rašyk
Skambink